Publiczna Szkoła Podstawowa
im. Kazimierza Wielkiego
w Szadkowicach

AktualnościUKS "KAZIUK" / BRĄZOWI MEDALIŚCI W UNIHOKEJU

Dnia 22.11.2013 r. w ZSS nr 3 w Opocznie rozegrane zostały Mistrzostwa Powiatu Opoczyńskiego Szkół Gimnazjalnych w Unihokeju Chłopców. Drużyna z Publicznego Gimnazjum im. Kazimierza Wielkiego w Szadkowicach zajęła III miejsce. W zawodach wzięło udział 7 zespołów z naszego powiatu.

Brązowi medaliści pod opieką p. Justyny Cichańskiej zagrali w składzie:

Rafał Pękacz – kapitan oraz strzelec wszystkich (4) bramek, Seweryn Kobalczyk – bramkarz, Tomasz  Szymczyk, Mikołaj Świątek, Łukasz Piasecki, Konrad Melka, Jakub Sosnowski, Wiktor Siwek, Tomasz Biskup, Wiktor Jakubczyk, Adrian Jachimowski.

Drużyna zagrała znakomicie biorąc pod uwagę ich pierwszy udział w takim składzie i w tego rodzaju zawodach. Za rok chłopcy będą walczyć o złoty medal już bogatsi w zdobyte doświadczenie podczas tych Mistrzostw.

Dzień wcześniej do rywalizacji w unihokeja stanęły dziewczęta z naszego gimnazjum, ale nie udało im się zdobyć miejsca na podium. Życzymy im tego w kolejnych sportowych zmaganiach.