Publiczna Szkoła Podstawowa
im. Kazimierza Wielkiego
w Szadkowicach

Aktualności / Być kobietą … – obchody Dnia Kobiet w naszej szkole

Świat bez kobiet byłby jak ogród bez kwiatów.
P. de Brantome

Dzień Kobiet jest doskonałą okazją do okazania PANIOM, ile znaczą w życiu każdego mężczyzny. Choć niekiedy trudno im się do tego przyznać, to jednak zdają sobie sprawę, że świat bez Kobiet byłby smutny, nudny i nijaki.

Co roku w naszej szkole Święto Kobiet obchodzi się z niezwykłym rozmachem. Tak też było tym razem. Najpierw w klasach chłopcy wręczyli kwiaty i upominki kobietom zarówno tym dużym i małym.

Następnie przedszkolaki wraz ze swoją panią Dorotą Kurzyk oraz chłopcy naszej szkoły pod kierunkiem p. Wiesława Mazura, przedstawili program artystyczny będący ukłonem w stronę wszystkich pań i swoich koleżanek.
Uwieńczeniem uroczystości były wiosenne tulipany i pyszne cukierki.

date_range  perm_contact_calendar Ewa Lenart
Zaloguj