Publiczna Szkoła Podstawowa
im. Kazimierza Wielkiego
w Szadkowicach

AktualnościUKS "KAZIUK" / III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Opoczyńskiego w Piłce Nożnej Dziewcząt

11 maja 2016 r. rozegrane zostały Mistrzostwa Powiatu Opoczyńskiego w Piłce Nożnej Dziewcząt. Wzięło w nich udział 7 drużyn, które zagrały mecze w dwóch grupach. W grupie pierwszej: ZS Prywatnych w Opocznie, ZS w Ogonowicach, ZS w Drzewicy oraz nasze gimnazjum w  Szadkowicach. W grupie drugiej: ZS w Paradyżu, ZS w Żarnowie i PG w Mniszkowie. Nasza drużyna wyszła z grupy na drugim miejscu przegrywając jedynie mecz z ZS Prywatnych w Opocznie 0:1 i w półfinałach zagrała o III miejsce z drużyną z Żarnowa pokonując rywalki 3:0. Zdobywczynie goli to: Sandra Jakóbik, Joanna Kępska i Agata Mielcarz.  Oprócz tych dziewcząt atakujących skład drużyny stanowiły jeszcze: bramkarka – Sylwia Warczyńska, obrończyni: Wiktoria Małocha, Natalia Sygut. Wśród zawodniczek rezerwowych były: Wioleta Wujek – atak, Sandra Rutowicz i Aleksandra Gawin – obrona, Agata Zdulska – bramkarka. Nasze zawodniczki prowadziła p. Justyna Cichańska. Gratulacje!!!

KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA ZAWODÓW:
Gimnazjum Prywatne Opoczno
Gimnazjum Mniszków
Gimnazjum Szadkowice
Gimnazjum Żarnów
Gimnazjum Drzewica
Gimnazjum Paradyż
Gimnazjum Ogonowice

date_range  perm_contact_calendar Ewa Lenart
Zaloguj