Z wielką radością ogłaszamy wyniki naszej artystycznej przygody! Celem konkursu, którego organizatorkami były panie: Anna Dziurzyńska, Anna Jaciubek i Aneta Mikucka, było rozbudzenie miłości do naszej małej ojczyzny i odkrywanie uroków wiejskich okolic naszego regionu. Patrząc na Wasze dzieła, nie mamy wątpliwości – mieszkamy w pięknym miejscu!Oto nasi laureaci:Kategoria: oddział przedszkolnyI miejsce: Anna Kałużyńska, „Krajobraz… ➜ Czytaj dalej



















