Obchodzony w 2009 roku jubileusz X-lecia istnienia Gimnazjum był okazją do nadania szkole imienia, natomiast rok 2010 to 700-rocznica urodzin patrona. Data zainspirowała społeczność szkolną, grono pedagogiczne do nadania szkole sztandaru. Powołany został Komitet Organizacyjny Fundacji Sztandaru w składzie: wójt gminy Tadeusz Wojciechowski, przewodniczący Rady Gminy Sławno Bolesław Wiktorowicz, p. dyrektor Elżbieta Białecka oraz przewodnicząca… ➜ Czytaj dalej