Publiczna Szkoła Podstawowa
im. Kazimierza Wielkiego
w Szadkowicach

AktualnościUKS "KAZIUK" / Rodzinna siatkówka w Szadkowicach

W sobotnie popołudnie 3 grudnia 2016 r. w sali gimnastycznej naszej szkoły odbył się IV Mikołajkowy Turniej Rodzinnych Trójek Siatkarskich o Puchar Wójta Gminy Sławno zorganizowany przez UKS Kaziuk.
Uroczystego otwarcia Turnieju dokonała dyrektor gimnazjum Elżbieta Białecka. W zawodach wzięło udział 10 trzyosobowych rodzinnych drużyn z zawodnikami w różnym wieku. Pokazano grę na bardzo dobrym poziomie, a niektórych akcji nie powstydziliby się nawet znani siatkarze.
Najlepszą drużyną okazała się Rodzina Pękaczów z Wincentynowa w składzie: Karolina, Piotr, Rafał. Drugie miejsce  przypadło Rodzinie Piaseckich z Kamienia, trzecie miejsce zdobyli Bracia Cieślikowie z Wincentynowa.
Puchary, medale, dyplomy i nagrody wręczali: dyrektor PG w Szadkowicach Elżbieta Białecka, Skarbnik Gminy Sławno Mirosława Śmigiel, radny Gminy Sławno Piotr Bajerowski, prezes ZGOSP w Sławnie Antoni Kotusiewicz, przewodnicząca Rady Rodziców PG w Szadkowicach Maria Składowska.
Sędzią głównym niezmiennie od początku istnienia tych zawodów był Tomasz Szymczyk. Pomagali mu gimnazjaliści. Przygotowanie i przebieg turnieju nadzorowały Justyna Cichańska, Małgorzata Woźniak i Marzanna Kawecka.
W przerwach meczowych na uczestników czekał słodki poczęstunek.
Założone przez organizatorów cele zostały osiągnięte, bowiem Turniej ten zgromadził nie tylko licznych zawodników, ale i kibiców co stało się doskonałą integracją lokalnego środowiska. Wszyscy znakomicie się bawili spędzając aktywnie wolny czas. Zapraszamy za rok!
Imprezę tę przeprowadzono dzięki środkom UKS Kaziuk otrzymanych z dotacji w ramach Gminnego Programu Współpracy Gminy Sławno z organizacjami pozarządowymi w 2016 r. pod nazwą „Sportowo i Rodzinnie w Gminie Sławno”.
Opracowała Justyna Cichańska
date_range  perm_contact_calendar Ewa Lenart
Zaloguj