Publiczna Szkoła Podstawowa
im. Kazimierza Wielkiego
w Szadkowicach

Aktualności / Rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024

W poniedziałek 4 września, po wakacyjnej przerwie, społeczność naszej szkoły zgromadziła się na Uroczystym Rozpoczęciu ROKU SZKOLNEGO 2023/2024. Po Mszy Świętej w kościele p.w. Św. Wawrzyńca w Kunicach, w murach szkoły zebranych powitała Dyrektor Szkoły Elżbieta Białecka, która pierwsze słowa skierowała do pierwszoklasistów i nowych uczniów życząc im, by nauka w szkole była fascynującą przygodą, by czuli się w niej dobrze i bezpiecznie. Wszystkim uczniom życzyła, by czas spędzony w szkole był radosny, bezpieczny, ale też pracowity. W swoim przemówieniu przypomniała o jednej z najtragiczniejszych rocznic w historii Polski – 1 września 1939 roku- wybuchu II. wojny światowej, którą uczczono minutą ciszy. W uroczystości udział wziął Wójt Gminy Sławno Pan Tadeusz Wojciechowski, który pogratulował wysokiego poziomu nauczania mającego odzwierciedlenie w osiągnięciach naukowych i sportowych naszych uczniów oraz wszystkim życzył bezpiecznego i pełnego sukcesów nowego roku szkolnego.

date_range  perm_contact_calendar Dorota Kurzyk
Zaloguj