Publiczna Szkoła Podstawowa
im. Kazimierza Wielkiego
w Szadkowicach

AktualnościUKS "KAZIUK" / Zakończenie wakacji na sportowo

W niedzielę 4.września na kompleksie boisk sportowych „Orlik” w Szadkowicach odbył się mityng „Zakończenie wakacji na sportowo” zorganizowany przez Uczniowski Klub Sportowy „Kaziuk” w ramach realizacji „Gminnego programu współpracy z organizacjami pozarządowymi w 2016” pod nazwą „Sportowo i Rodzinnie w Gminie Sławno”, nad którym honorowy patronat objął Wójt Gminy Sławno.
Wszystkich licznie zgromadzonych uczestników, kibiców, przedstawicieli władz gminy oraz dyrektorów szkół z terenu gminy Sławno serdecznie przywitała dyrektor szkoły Elżbieta Białecka.
Po krótkim przypomnieniu regulaminu i ustaleniu systemu gry przeprowadzone zostały rozgrywki w piłkę nożną w trzech kategoriach wiekowych: klasy I-III szkół podstawowych, klasy IV-VI szkół podstawowych, młodzież gimnazjalna.
W najmłodszej grupie wiekowej I miejsce zajęła drużyna z Kunic w składzie: Ciach Szymon, Krawczyk Szymon i Krawczyk Mateusz.
W kategorii klas IV-VI  zwyciężyła drużyna z Celestynowa w składzie: Kopacz Karol, Kucharski Patryk, Kopacz Wiktor, Kamiński Albert, Jakóbczyk Igor, Magierski Patryk.
II miejsce – Zachorzów
III miejsce – Kunice
Gimnazjaliści rywalizację zakończyli zwycięstwem drużyny „Niezniszczalni” w składzie: Franas Kacper, Janecki Jakub, Dusiński Mateusz, Wiktorowicz Mateusz, Lenarcik Tomasz, Melka Oskar.  
II miejsce – Wincentynów
III miejsce – Orlik Kunice
Wszystkich uczestników obdarowano słodyczami, sokami i wodą mineralną. Dla zwycięzców ufundowano puchary, medale, dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Nad całością czuwały nauczycielki Justyna Cichańska, Małgorzata Woźniak i Marzanna Kawecka. Uczniowie z terenu gminy Sławno pożegnali wakacje w aktywny sposób podczas świetnej zabawy, zdrowej rywalizacji i słonecznej pogody.
Opracowanie Justyna Cichańska
date_range  perm_contact_calendar Ewa Lenart
Zaloguj