Publiczna Szkoła Podstawowa
im. Kazimierza Wielkiego
w Szadkowicach

AktualnościDROGA DO SUKCESU / Zakończenie zajęć realizowanych w ramach projektu DROGA DO SUKCESU

Podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego podsumowano również projekt „Droga do sukcesu”, wręczono zaświadczenia uczniom kończącym w roku szkolnym 2016/2017 zajęcia realizowane w ramach projektu „Droga do sukcesu”.
  • W zajęciach dodatkowych rozwijających kompetencje z języka angielskiego uczestniczyło 6 uczniów kl. III (3K,3M). Dla nich zaplanowano w okresie od II do VI – 20 godzin zajęć. Wraz z końcem roku szkolnego ta grupa uczniów zakończyła udział w projekcie. Zajęcia prowadziła Renata Klimek. Od 1 września 2017r. nowa grupa uczniów będzie uczęszczać na zajęcia dodatkowe rozwijające kompetencje z języka angielskiego.
  • W zajęciach uzupełniających podnoszących kompetencje z matematyki uczestniczyło 10 uczniów kl. III (5K,5M). Dla nich zaplanowano w okresie od II do VI – 20 godzin zajęć. Wraz z końcem roku szkolnego ta grupa uczniów zakończyła udział w projekcie. Zajęcia prowadziła Ewa Lenart. Od 1 września 2017r. nowa grupa uczniów będzie uczęszczać na zajęcia uzupełniające podnoszące kompetencje z matematyki.
  • W zajęciach uzupełniających podnoszących kompetencje z języka angielskiego uczestniczyło 6 uczniów kl. III (3K,3M). Dla nich zaplanowano w okresie od II do VI 20 godzin zajęć. Wraz z końcem roku szkolnego ta grupa uczniów zakończyła udział w projekcie. Zajęcia prowadziła Renata Klimek. Od 1 września 2017r. nowa grupa uczniów będzie uczęszczać na zajęcia uzupełniające podnoszące kompetencje z języka angielskiego.
  • W zajęciach uzupełniających podnoszących kompetencje z języka niemieckiego uczestniczyło 12 uczniów kl. III (6K,6M). ). Dla nich zaplanowano w okresie od II do VI – 20 godzin zajęć. Wraz z końcem roku szkolnego ta grupa uczniów zakończyła udział w projekcie. Zajęcia prowadziła Barbara Węglińska. Od 1 września 2017r. nowa grupa uczniów będzie uczęszczać na zajęcia uzupełniające podnoszące kompetencje z języka niemieckiego.
Opracowała Ewa Lenart
date_range  perm_contact_calendar Ewa Lenart
Zaloguj