Publiczna Szkoła Podstawowa
im. Kazimierza Wielkiego
w Szadkowicach

AktualnościUKS "KAZIUK" / Zwycięstwo naszych szczypiornistek

Dnia 14.11.2016 r. sali gimnastycznej SP w Sławnie odbyły się zwody gminne w piłkę ręczną szkół gimnazjalnych. Pierwszy mecz rozegrały drużyny dziewcząt. Nasze zawodniczki zdecydowanie wyprzedziły w strzałach do bramki Gimnazjum Prymusowa Wola., zdobywając tym samym I miejsce.
Skład zwycięskiego zespołu: Natalia Kowalczyk, Honorata Jurek, Wioleta Wujek, Natalia Sygut, Ewa Pawlik, Wiktoria Garnys, w bramce Alicja Kucharska, oraz Karolina Węgrecka, Sandra Rutowicz, Martyna Kozera, Agata Turlej, Ewa Składowska i Nikola Stańczyk. Opiekunką drużyny była p. J. Cichańska.
Ta drużyna reprezentowała Gminę Sławno dn. 17.11.2016 r. w Mistrzostwach Powiatu Opoczyńskiego w Piłce Ręcznej, które odbyły się w ZSS nr 3 w Opocznie,  gdzie dziewczęta zajęły IV miejsce.
Nasza drużyna chłopców w gminnych rozgrywkach uległa zawodnikom z Prymusowej Woli tylko jednym strzałem.
Wyjazd gimnazjalistów z Szadkowic został zorganizowany przez Uczniowski Klub Sportowy „Prymusowa Wola” w ramach realizacji „Gminnego programu współpracy z organizacjami pozarządowymi na rok 2016” – zadanie publiczne z zakresu upowszechniania kultury fizycznej w Gminie Sławno pod hasłem „Ze Sportem na Ty”.
Opracowała Justyna Cichańska

 

 

date_range  perm_contact_calendar Ewa Lenart
Zaloguj