Publiczna Szkoła Podstawowa
im. Kazimierza Wielkiego
w Szadkowicach

Projekty ekologiczne / PODSUMOWANIE KONKURSÓW

Podsumowanie pięciu konkursów miało miejsce w dniu 24.06.2016 r. Były to konkursy: plastyczny „Szukaj zysku z odzysku”,  Indywidualny  Konkurs Zbiórki Makulatury,  konkurs plastyczny na ulotkę „Zielona Energia”, konkurs fotograficzny „Drzewo Roku” , miedzyklasowy konkurs  zbiórki puszek aluminiowych „Złota Puszka”.
Konkurs plastyczny „Szukaj zysku z odzysku”  trwał od kwietnia do czerwca wzięło w nim udział 63 uczniów Komisja konkursowa  zdecydowała o przyznaniu następujących miejsc.
I miejsce – Daria Kupis kl. Ia
I miejsce– Natalia Malej kl. I a
II miejsce –Milena Magierska kl. II b
Wyróżnienia:
Martyna Kotusiewicz kl. I a
Agata Błaszczyk kl. I a
Indywidualny  Konkurs Zbiórki Makulatury „Szukaj zysku z odzysku”   trwał od kwietnia do czerwca wzięło w nim udział 12 uczniów , w tym czasie zebrano 262 kg makulatury. Wyniki konkursu przedstawiają się następująco.
I miejsce – Oskar Melka kl. II b
II miejsce– Małgorzata Podwysocka kl. I a
III miejsce –Wiktoria Małocha kl. II b
Konkurs plastyczny na ulotkę „Zielona Energia”   trwał od kwietnia do czerwca wzięło w nim udział 63 uczniów. Komisja konkursowa zdecydowała o przyznaniu następujących miejsc i wyróżnień.
I miejsce – Daria Kupis kl. I a
II miejsce– Martyna Kotusiewicz kl. I a
III miejsce – Julia Kopacz kl. II b
Wyróżnienia :
Natalia Bogatek kl. II b
Martyna Będkowska kl. I b
Konkurs fotograficzny „Drzewo Roku”   trwał od kwietnia do maja wzięło w nim udział 21 uczniów. Zwyciężczynią konkursu została :
Dominika Kopacz kl. III b
W konkursie miedzyklasowym zbiórki puszek aluminiowych „Złota Puszka” wygrała I a – I miejsce przed III b –II miejsce i I b –III miejsce.
Uczniowie bardzo angażowali się w udział w konkursach a dodatkową zachętą były atrakcyjne nagrody rzeczowe ufundowane przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi.
Opracowała Marzanna Kawecka

 

date_range  perm_contact_calendar Ewa Lenart
Zaloguj