W dniu 28 stycznia 2015r. w Publicznym Gimnazjum im. Kazimierza Wielkiego w Szadkowicach odbyło się zebranie z rodzicami podsumowujące wyniki nauczania i zachowania za I półrocze w roku szkolnym 2015/2016. Pierwsza część obejmowała spotkanie rodziców z Dyrektorem Szkoły, która przedstawiła osiągnięcia uczniów, jak również poinformowała o problemach wychowawczych z młodzieżą. Pani Dyrektor podziękowała za dotychczasową… ➜ Czytaj dalej